DUYURULAR VE HABERLER

Knights of Dungeon Tanıtım ve Promosyon Kodu (26-09-2017 14:25)
Action RPG (Aksiyon Rol Yapma Oyunu) türünün en iddaalıoyun adaylarından olan ve içerisinde heyecanlı MOBA savaşlarını barındıran 3 boyutlu oyun Knights of Dungeon test aşaması versiyonuyla Ağustos ayı itibarıyla NTT Game tarafından oyun severlere sunuldu. Eylül ayı itibarıyla da resmi açılışı yapılan oyun Mobil platformlar (Android ve IOS) üzerinden oynanabiliyor. Ülkemizde %100 Türkçe dil seçeneğiyle yayınlanan Knights of Dungeon’da amacımız sahip olduğumuz ve oyunda ilerledikçe sahip olacağımız karakterleri, zindanlardan toplayacağımız veya marketten alacağımız eşyalar ile geliştirmek ve diğer oyunculara karşı yapacağımız savaşlar ile genel sıralamanın zirvesine tırmanmak. Tabi bu yükselişin o kadar da kolay olmayacağını belirtelim.Knights of Dungeon’ın Size Sundukları
*Özel yeteneklere sahip 20’den fazla Karakter
*150’den fazla Bireysel Mücadele Alanı
*Boss Savaşları
*Klan Mücadeleleri
*5 farklı Savaş Sistemi
*Etkileyici Grafikler ve Akıcı Savaş Deneyimi
*Dinamik Zindan Tasarımları
*Karakter ve Ekipman Gelişimleri
*Özel Karakter Kostümleri ve AksesuarlarZindanlar
Knights of Dungeon’da güçlü yaratıklar ve bosslara karşı mücadele edebileceğiniz 100’den fazla zindan mevcut. Bu zindanlara giriş yaparak altın, değerli taşlar ve karakterlerinizi güçlendirebileceğiniz özel eşyalar elde edebilirsiniz. Oyunda zindanlara Normal ve Elit olmak üzere 2 farklı zorluk seviyesinde giriş yapılabiliyor. Elit seviye zindanlarda karşınıza çıkan yaratıklar tabi ki daha zor, fakat bunun da mükafatını fazlasıyla alabiliyorsunuz.
Oyuna başlangıç seviyesinde zindanları nispeten rahat bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz, fakat aşama kaydettikçe karşınıza çıkan yaratıklar ve bosslar da güçleniyor. Eğer sahip olduğunuz karakterlerin güçleri, girmek istediğiniz zindanın önerilen güç seviyesinin aşağısındaysa giriş yapabilirsiniz, fakat ölümünüz kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple karakterlerinizi sürekli güçlendirmenizde fayda var.

Karakter Gelişimi
Knights of Dungeon’da 3 farklı karakter gelişim sistemi mevcut.
*Özel Karakter Seviyesi
Karakterinizin temel seviyesini geliştirmek için zindanlara giriş yaparak Tecrübe Puanı kazanabilir ve biriktirdiğiniz Tecrübe İksirlerini kullanabilirsiniz.

*Değerli Taşlar ile Alınan Seviye
Zindanları tamamlayarak elde edeceğiniz değerli taşları uygun kombinasyonlar ile birleştirerek karakterlerinizde güç artışı sağlayabilirsiniz.

*Ruh Taşları ile Alınan Seviye
Zindanlarda ilerledikçe tamamlayacağınız görevlerden ve Altar’lardan elde edebileceğiniz Ruh Taşları, savaşlarda kullanabileceğiniz yeni bir karaktere sahip olma ve hali hazırda sahip olduğunuz karakterlerin seviyesini arttırma fırsatı sunuyor. Her karakter için istenen parça kadar Ruh Taşı topladığınızda bunları aktif edebilirsiniz.Savaş Sistemleri - PvP
Knights of Dungeon’da diğer oyunculara meydan okuyabileceğiniz 5 farklı savaş moduve her savaş sistemine özel sıralama mevcut. Yaptığınız mücadelelerde galibiyet aldıkça savaş sıralamasının zirvesine doğru çıkarak haftalık ödüllerin sahibi olabilirsiniz.
Normal Savaş Modu
Sahip olduğunuz karakterlerden 3’ünü seçerek bulunduğunuz sıralamaya yakın diğer oyuncular ile mücadele edebilirsiniz. Normal Savaş modunda mücadeleler otomatik olarak gerçekleşir ve seçtiğiniz tüm karakterler aynı anda savaş alanında bulunur.
Dereceli Savaş Modu
Dereceli Savaş modunda3 farklı saldırı grubu ile mücadele edersiniz. Her bir saldırı grubunda ana karakter, destek karakterleri ve grup katkısı (Ekstra HP, Atak, Defans) seçerek stratejinizi belirleyebilirsiniz. Her galip geldiğiniz mücadele sonunda ödül kutuları kazanabilir veDereceli Savaş sıralamasındaki yerinizi yükseltebilirsiniz.
PvP – Sıra Modu
Seçeceğiniz bir ana karakter ve bir destek karakteri ile mücadeleye katılabilirsiniz. MOBA unsurları taşıyan PvP – Sıra modunda 5 dakika içerisinde minyonların desteği ile rakibinizin kuleleri ve ana merkezini yıkmanız gerekiyor. Eğer süre sonunda ana merkezler yıkılmazsa mücadele esnasında kazanılan puanlar mücadelenin galibini belirliyor.
Klan – Sıra Modu
PvP – Sıra modu ile aynı sisteme sahip olan Klan – Sıra modunda alacağınız her galibiyet Sıralama listesinde klanınızı üstlere taşımaya yardımcı olacak.
Rün Savaşı
Reliklerinizi ve Rünlerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyacağınız materyalleri madenlerden çıkarabilirsiniz, fakat madenlerde boş yer bulabilmeniz oldukça zor. Madende gözünüze kestirdiğiniz oyunculara meydan okuyun ve bölgeyi ele geçirin.

Ek olarak belirtelim; PvP haritalarında kazandığınız mücadeleler sonunda mücadele ettiğiniz savaş moduna özel paraların sahibi olabilir ve bu paraları markette gelişmiş ekipmanlar, karakter ruh taşları ve daha birçok eşya almak için kullanabilirsiniz.

Karakter Yetenekleri
Oyunda her karakterin farklı özelliklere ve dinamiklere sahip 1’i ulti (özel yetenek) olmak üzere 4 aktif yeteneği ve 1 pasif yeteneği bulunuyor. Oyun içerisinde karşılaşacağınız yaratıklara karşı mücadelenizdeki en önemli kozlarınızdan olan bu yetenekleri de genel hesabınızın seviyesini arttırdıkça yükseltebilirsiniz. Her yetenek seviyesi artışı yeteneğinizin size sağladığı avantajları ve düşmanlarınıza vereceği hasarı yükseltir.Ek Gelişim Sistemleri
Zindanlardan ve marketlerden elde edebileceğiniz 4 farklı kalite seviyesindeki eşyaları karakterlerinize giydirebilir ve dayanıklılıklarını yükseltebilirsiniz. Oyunda ekipmanlar için de ekstra bir geliştirme sistemi mevcut. Siz ekipmanlarınızı geliştirdikçe karakterinizin gücü de aynı oranda yükselecek.
Eşya gelişiminin yanı sıra Relik, Satranç Tahtası ve Rün sistemleri de size ekstra avantajlar sağlıyor.
Relik: Dereceli Savaşlarda galibiyet aldıkça elde edeceğiniz relikler ile karakterlerinizin belli özelliklerini geliştirebilirsiniz. Ayrıca ek malzemeler ile de bu reliklerin seviyesini yükseltebilirsiniz.
Rün: Savaşlardan ganimet olarak topladığınız rünler ile soketlere yerleştirdiğiniz reliklerin sağladığı özelliklere takviye yapabilirsiniz.
Satranç Tahtası: Oyun içerisinde kazanabileceğiniz Altın veya Elmaslar ile Satranç Tahtası üzerinde yer alan belli ek özelliklerin kilitlerini kaldırabilir ve bu özellik artışından faydalanmasını istediğiniz karakterleri buraya atayabilirsiniz.

Klan Sistemi
Knights of Dungeon’da karakter ve hesap gelişiminizi hızlandırmak ve diğer oyuncular ile ortak bir amaç doğrultusunda hareket etmek adına klanlar kurabilirsiniz.
Girdiğiniz klanın size sağlayacağı destek hiçbir şekilde yadsınamaz. Bir klana üye olduğunuzda karakterlerinizi Paralı Asker olarak klanın emrine vererek ek gelir sağlayabilir, klan zindanlarına katılarak değerli eşyaların sahibi olabilir ve Büyük Boss’ta klanınızın vereceği maksimum hasar sıralamasına göre ek ödüller kazanabilirsiniz.***********
PROMOSYON KODUNA SAHİP OLMAK İÇİN LÜTFEN CANLI DESTEĞE BAĞLANIN
***********
Mobil Ödeme Kredi Kartı Banka Hesapları

Oyun Paraları

Satış Alış
 
Knight Online Usko Gold Bar
Knight Online Destan M 10M
3.25 TL
Knight Online Gordion M 10M
2.25 TL
Knight Online Ares M 10M
2.20 TL
Knight Online Diez M 10M
2.45 TL
Knight Online Rosetta M 10M
3.90 TL
Knight Online Olympia M 10M
3.10 TL
Knight Online Manes M 10M
3.47 TL
 
Silkroad Online Gold
SRO Athena 100M
1.25 TL
SRO Artemis 100M
1.44 TL
SRO Chronos 100M
1.05 TL
SRO Dionysus 100M
0.95 TL
SRO Hades 100M
1.20 TL
SRO Hermes 100M
1.35 TL
SRO Nemesis 100M
1.00 TL
SRO Oceanus 100M
1.35 TL
SRO Themis 100M
1.90 TL
SRO Selene 100M
1.40 TL
 
Cabal EU ALZ
Cabal EU Jupiter Server 10M ALZ
12.00 TL
Cabal EU Mars Server 10M ALZ
12.00 TL
Cabal EU Mercury Server 10M ALZ
12.00 TL
Cabal EU Red Moon Alz 10M ALZ
12.00 TL